Ваша заявка про заморозку прийнята. Оплату заморозки Ви зможете здійснити при наступному візиті в клуб. Чекаємо на тренуваннях!


Ваша анкета прийнята.

Дякуємо за реєстрацію. Ви зробили перший важливий крок до нового способу життя! Ми зателефонуємо Вам і повідомимо про дату проведення співбесід. У випадку якщо Ви не отримали лист підтвердження на Ваш email, зателефонуйте будь ласка нам 096 92 07 373.

Розвивайтесь разом з Manhatttan Fitness Club!Фітнес клуб

Manhattan fitness club розміщений в самому центрі міста Рівне в комплексі “Manhattan City Hall»

Зручне розташування та сучасне обладнання дозволяють отримати одночасно ряд вигод...

Послуги

В фітнес-клубі Ви знайдете всі умови, необхідні для ефективних тренувань, направлених на досягнення результату. Ви можете займатися в тренажерному залі, відвідувати групові заняття чи тренуватися з персональним тренером за індивідуальною програмою тренувань.

Спецпропозиції

Тренуйтесь правильно! Ми надаємо особливі пропозиції для корпорацій та груп осіб. Створи свою корпорацію, разом вигідніше!

Клубні картки

Бажаєте придбати абонемент в фітнес-клуб Manhattan? В нас представлено різні види клубних карт, що дозволяє підібрати найбільш зручний час відвідування клубу і оптимальний режим тренувань в тренажерному залі та залах групових занять.

#
Телефонуйте за номером 096 920 73 73 і бронюйте клубні карти!

MANHATTAN FITNESS CLUB

Сьогодні це одне із найбільш популярних і улюблених місць відпочинку рівнян та гостей нашого міста, так як даний спортклуб виділяється серед інших, маючи масу переваг.


Розклад занять
11:00 # STEP  
12:00 # HIIT  
13:00 # Dance Class  
13:00 # BUMS  
14:00 # Power Stretching  
15:00 # Sky Yoga
(попередній запис)