Ваша заявка про заморозку прийнята. Оплату заморозки Ви зможете здійснити при наступному візиті в клуб. Чекаємо на тренуваннях!


Ваша анкета прийнята.

Дякуємо за реєстрацію. Ви зробили перший важливий крок до нового способу життя! Ми зателефонуємо Вам і повідомимо про дату проведення співбесід. У випадку якщо Ви не отримали лист підтвердження на Ваш email, зателефонуйте будь ласка нам 096 92 07 373.

Розвивайтесь разом з Manhatttan Fitness Club!

Персональний тренінг:

Персональний тренінг – це заняття тренера з клієнтом, яке охоплює всі напрями фітнес-програм:

 • Тренажерний зал
  Тренажерний зал
 • Аеробні заняття
  Аеробні заняття
 • Танцювальні програми
  Танцювальні програми
 • Йога, пілатес
  Йога, пілатес
 • Програми для вагітних
  Програми для вагітних

В даний час все більша кількість людей звертається за послугами персонального тренера. Переваги таких тренувань очевидні.

Насамперед, персональний тренер піклується про безпеку та здоров’я клієнта. Він контролює технічно правильне виконання вправ, регулює послідовність і силу навантажень, що допомагає запобігти можливим травмам і досягти потрібного результату.

При неправильному виконані вправ, навіть якщо не завдається шкода, робота йде «вхолосту», час і сили витрачаються даремно.

Коли тренер знаходиться поруч, він уважно стежить за технікою виконання вправ, ступенем навантажень. Це дозволяє не відчувати дискомфорту після занять і отримати ефект значно швидше, ніж при самостійних заняттях фітнесом.

Персональний тренер допомагає клієнту правильно визначити ціль тренувань (зниження ваги, корекція фігури, розвиток мускулатури, координації, зміцнення серцево-судинної та дихальної системи, реабілітація тощо) і шляхи їх досягнення. При виборі цілей, тренер враховує фізіологічні особливості і генотип людини. Тільки в цьому випадку тренування є ефективними.

Виходячи з обраних цілей, антропометричних даних (зріст, вага, вік, особливості будови), наявності хронічних захворювань, загальної фізичної і психологічної підготовленості до спортивних навантажень, тренер складає спеціальну програму, завдяки якій клієнт отримує необхідний результат. Персональний тренер стежить за динамікою занять і вдосконалює схему тренувальної програми в залежності від здібностей і первинних результатів клієнта. Оптимально, зміна програми повинна відбуватися раз на п'ять-шість тижнів.

Крім того, персональний тренер є особистим консультантом по збалансованому харчуванню, контролю ваги, здорового способу життя. Це дуже важливо, так як до питання свого здоров'я і зовнішнього вигляду необхідно підходити в комплексі.

Важливим фактором є мотивація. Тренер мотивує на тренування, плануючи їх заздалегідь, згідно з графіком клієнта. Персональний тренінг дисциплінує і організовує.

Під час персональних тренувань, крім усього перерахованого вище, клієнт також отримує заряд позитивних емоцій і приємне спілкування.


Займаючись з персональним тренером, клієнт гарантовано досягає поставленого результату.