Ваша заявка про заморозку прийнята. Оплату заморозки Ви зможете здійснити при наступному візиті в клуб. Чекаємо на тренуваннях!


Ваша анкета прийнята.

Дякуємо за реєстрацію. Ви зробили перший важливий крок до нового способу життя! Ми зателефонуємо Вам і повідомимо про дату проведення співбесід. У випадку якщо Ви не отримали лист підтвердження на Ваш email, зателефонуйте будь ласка нам 096 92 07 373.

Розвивайтесь разом з Manhatttan Fitness Club!

Кардіо-зона

В нашому фітнес-клубі представлена найбільша в Західній Україні кардіо-зона: а це 10 бігових доріжок, 5 орбітреків, 3 степпери, 3 велотренажери, 3 гребні тренажери та 23 спінбайки (велосипеди для CYCLE-тренувань). Ми приділяємо особливу увагу кардіотренуванням наших клієнтів і наголошуємо на їх важливість і необхідність поєднувати з звичайними силовими заняттями.

"Cardio" в перекладі з латинської мови означає процеси, пов’язані з серцем. Кардіотренування – такий вид тренування організму, коли наголос робиться на серцево-судинну систему.

Такі види занять як кардіотренування необхідні будь-якому спортсмену, тим більше бодібілдеру, і тим більше тим, хто піклується про своє здоров'я. Особливо це актуально для тих, хто тільки починає займатися бодібілдингом або не має фізичних навантажень через спосіб життя або хвороби. Тренуючи свій серцевий м'яз і судини, ми готуємо організм до великих навантажень, які відчуває кожен спортсмен. Для того щоб забезпечити м'язи достатньою кількістю кисню і вивести з них токсини необхідно щоб кров циркулювала по тілу швидше і серце при цьому не відчувало перевантажень. Якщо серце під час силового тренування працює малоефективно, а після тренування абияк проштовхує кров через мляві судини, то про яке відновлення і суперкомпенсації може йти мова? Тренування перетворюється на муку а ефект від такого тренування зводиться нанівець, адже харчування м'язів неповноцінне?

Які види кардіотренувань існують на сьогоднішній день? В якості такого роду занять добре підійдуть прогулянки пішки, біг, плавання в басейні, їзда на велосипеді або на лижах в зимовий час.

Ми рекомендуємо біг, як одне із самих природних і корисних рухів для людського організму. Біг має виражений анаболічний ефект.
Ходьбу можна порадити новачкам.
Гребний тренажер тим хто хоче скинути вагу.
Степер і велосипед для корекції стегон і сідниць.
Орбітрек аналог бігу без ударних навантажень на коліна і хребет.

Вибирайте те що вам ближче, не забудьте що тренування повинно приносити задоволення, але і не шукайте легких доріг, все-таки мета - розвиток і вдосконалення. Без нього заняття спортом не мають сенсу.
Гарних тренувань!