Ваша заявка про заморозку прийнята. Оплату заморозки Ви зможете здійснити при наступному візиті в клуб. Чекаємо на тренуваннях!


Ваша анкета прийнята.

Дякуємо за реєстрацію. Ви зробили перший важливий крок до нового способу життя! Ми зателефонуємо Вам і повідомимо про дату проведення співбесід. У випадку якщо Ви не отримали лист підтвердження на Ваш email, зателефонуйте будь ласка нам 096 92 07 373.

Розвивайтесь разом з Manhatttan Fitness Club!

Тренажерний зал:

У фітнес-клубі тренажерний зал умовно розділений на кардіо-зону, багатофункціональний зал, в якому розташовані силові тренажери і вільні ваги, боксерська зона.

Устаткування в залах - бігові доріжки, різні типи велотренажерів, різні види еліптичних тренажерів (імітують рух по еліптичній траєкторії, повністю виключають ударні навантаження на суглоби) за участю або без участі верхньої частини тіла - представлено фірмою AeroFit. Повноцінне аеробне навантаження на кардіо-тренажерах сприяє зміцненню серцево-судинної системи, загальної м'язової витривалості.

Всі кардіо-тренажери обладнані сенсорами контролю частоти серцевих скорочень, що дуже важливо для самоконтролю навантаження, а також програмами для самостійного тренінгу різної спрямованості, з урахуванням індивідуальних особливостей (вік, вага).

У зоні силових тренажерів розташовані:

  • лінія тренажерів IMPULSE MAX, які відрізняються від звичайних тренажерів і блокових пристроїв тим, що поєднують у собі переваги звичайних силових тренажерів і вільної ваги;
  • силові тренажери для тренування абсолютно всіх групи м'язів (з можливістю самостійно асистувати самому собі під час виконання вправ);
  • вільні обтяження (штанги і гантелі).

Як правило, для безпечноого тренування в залі вільних ваг потрібна допомога страхуючого, яку може забезпечити черговий інструктор або персональний тренер під час індивідуального заняття.

Детальне знайомство з устаткуванням тренажерного залу та отримання супутніх рекомендацій можна на вступному інструктажі.