Ваша заявка про заморозку прийнята. Оплату заморозки Ви зможете здійснити при наступному візиті в клуб. Чекаємо на тренуваннях!


Ваша анкета прийнята.

Дякуємо за реєстрацію. Ви зробили перший важливий крок до нового способу життя! Ми зателефонуємо Вам і повідомимо про дату проведення співбесід. У випадку якщо Ви не отримали лист підтвердження на Ваш email, зателефонуйте будь ласка нам 096 92 07 373.

Розвивайтесь разом з Manhatttan Fitness Club!

Вагітність –  це особливий стан жінки,  під час якого абсолютно всі системи організму майбутньої мами зазнають значних фізіологічних зміни. Основною метою цих змін є повноцінне постачання зростаючого плоду киснем та всіма необхідними поживними 
речовинами.

Кожен тиждень вагітності приносить свої зміни. І майбутня мама - безпосередній учасник цих змін. Саме в цей період у жінок виникає багато питань: як, що і чому ... І найчастіше задається питання - чи можна займатися спортом під час вагітності?

Вагітність не хвороба і майбутня мама,  при відсутності протипоказань, може і повинна займатися спортом. Доведено, що регулярні заняття фітнесом під час вагітності сприяють сприятливому перебігу пологів та  зменшенню післяпологових ускладнень.  Під час вагітності в міру активні фізичні навантаження позитивно впливають на стан здоров'я не тільки матері,  але й дитини. Під час розумно спланованого фітнес заняття поліпшується кровообіг і живлення клітин, внаслідок чого,  отримуючи необхідну кількість кисню і поживних речовин,  правильно розвивається плід. Крім того легкі фізичні навантаження
можуть позбавити вагітну від ранкових нездужань. У  багатьох жінок після тренувань відзначається покращення апетиту та зникнення проявів токсикозу.

Однак не дивлячись на позитивний ефект від спортивних занять, вагітність не час для експериментів та самодіяльності. Саме тому, лише заняття з фітнес-інструктором, який знає усі  фізіологічні особливості вагітності,  протипоказання,  психологічні особливості, вміє  правильно підбирати вправи у відповідності з відповідним триместром, допоможе вам з легкістю пройти період вагітності та народити здорового малюка.

В нашому клубі фітнес для вагітних проводить сертифікований тренер Давидович Вікторія . Записатися в групу або отримати додаткову інформацію можна на рецепції клубу та за телефоном 0935372522.